Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Dyrekcja
Nasza Dyrekcja

mamendyk

 DYREKTOR JEDYNKI

mgr Małgorzata Mendyk

Od 2020 roku dyrektorem Jedynki jest p. mgr Małgorzata Mendyk.

Jej praca to szkolna codzienność - zarządzanie i organizacja życia szkoły, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym jej funkcjonowaniem. To ona czuwa nad naszym bezpieczeństwem, nad właściwym przebiegiem nauczania. Reprezentuje  szkołę na zewnątrz, dba o finanse placówki, jest animatorem  szkolnych  inicjatyw, nauczycielem i wychowawcą.

dyrekcja02

Nasza Dyrekcja dba o przyjazną, rodzinną atmosferę, w której uczniowie mają szanse przeżyć swój pierwszy sukces, poznać smak szczęśliwego dzieciństwa i młodości. Dla niej niezmiernie ważne jest, aby dzieci odczuwały radość ze zdobywania rzetelnej wiedzy.

Nasza Dyrekcja wdraża nowatorskie rozwiązania edukacyjne w szkole. Dba o wysoką jakość pracy szkoły we wszystkich obszarach działania. Pozyskuje środki na unowocześnianie bazy szkoły. Współpracuje ze środowiskiem lokalnym, z różnymi instytucjami, zakładami pracy działającymi w najbliższym środowisku.

 

Nasza Dyrekcja kładzie wielki nacisk na współpracę z rodzicami. Bo rodzina jako podstawowa komórka społeczna, jak i szkoła jako instytucja przygotowująca ucznia do opanowania podstawowych kompetencji, są odpowiedzialne za rozwój dziecka oraz funkcjonowanie w przyszłości. Jedynka zatem jest miejscem współpracy, zrozumienia i wzajemnego porozumienia dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Dla pani Małgosi najważniejsze są zawsze dzieci, podejmując różnorakie decyzje związane z kierowaniem szkoły, ma zawsze na uwadze dobro uczniów JEDYNKI. Jest na wszystkich szkolnych uroczystościach, tych dużych i tych małych, nigdy nie szczędzi pochwał i nagród,  pochylaj się nad codziennymi niepowodzeniami każdego dziecka.

 

Do góry ▲

 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 20 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy